Jokull píše o veciach ktoré ho zaujali a stojí za to ich uchovať a šíriť ďalej.
program Manželka 1.0 a Manžel 1.0

Manžel 1.0

Milá technická podpora,
pred rokom som aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manžel 1.0 a zistila som spomalenie celého procesu, najmä pri aplikáciách Kvetiny 3.5 a Šperky 2.0, ktoré v programe Milenec 5.0 fungovali bezchybne. Naviac program Manžel 1.0 odinštaloval niektoré veľmi dôležité aplikácie, ako napríklad Romantika 9.5 alebo Osobné pozornosti 6.5 a sám si nainštaloval nežiaduce aplikácie ako je Futbal 5.0 alebo Hokej 3.0. Tiež aplikácia Rozhovor 8.0 je nefunkčná a pri spustení aplikácie Upratovanie 2.6 celý systém skolabuje. Čo mám robiť?

Zúfalá.

Vážená Zúfalá
uvedomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patrí do príslušenstva Hry, zatiaľ čo program Manžel 1.0 je operačný systém. Prosím zadajte povel myslelasomsizemamilujes.html a skúste si stiahnúť aplikáciu Slzy 6.2 a tiež nezabudnite aktualizovať aplikáciu Vina 3.0. Program Manžel 1.0 by potom mal automaticky aktualizovať aplikácie Šperky 2.0 a Kvetiny 3.5. Majte však na pamäti, že zneužívanie vyššie uvedných aplikácií môže zapríčiniť, že Manžel 1.0 sa zmení na program Podrazdeneticho 2.5 alebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je veľmi zlý program, ktorý si sám nainštaluje aplikáciu Prdeniehlasnechrapanie Beta. V žiadnom prípade neinštalujte program Svokra 1.0, do Vašeho systému by sa dostal vírus, ktorý by postupne prevzal nad celým systémom kontrolu! Tiež sa nesnažte znovu nainštalovať program Milenec 5.0. Ide o nepodporovanú aplikáciu a jej inštalácia zrúti program Manžel 1.0. Zhrnutie: Manžel 1.0 je výborný program, má však limitovanú pamäť a nenaučí sa nové aplikácie jednoducho. Možno by ste mala zvážiť zakúpenie podporného softwaru, na zväčšenie pamäte a výkonu.
Doporučujeme programy Varenie 3.0 a Zvodnepradlo 7.7.


Manželka 1.0

Dobrý deň,
minulý rok som urobil upgrade Priateľka 1.0 na verziu Manželka 1.0 a nový program nečakane spustil proces Dieťa, s mimoriadne veľkou spotrebou pamäte a systémových zdrojov. V návode sa o tejto funkcii nezmieňuje. Okrem toho Manželka 1.0 takisto zasahuje do ostatných programov a naťahuje sa už pri bootovaní systému. Ostatné programy, ako napríklad NočnýPoker 10.3 a Pivo 6.5 od tej doby prestali fungovať, pri ich spustení sa systém zrúti. Zdá sa, že Manželku 1.0 nemôžem odstrániť zo systému. Uvažoval som o návrate k Priateľke 1.0, ale Uninstall skončil neúspešne. Môžete mi niekto poradiť?

odpoveď technickej podpory:
Vážený užívateľ, toto je veľmi častý problém. Mnoho ľudí prechádza z Priateľky 1.0 na Manželku 1.0, domnievajúc sa, že je to len neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operačný systém, navrhnutý tak, aby sám spúšťal ostatné aplikácie. Nepúšťajte sa do inštalácie! Dodatočné odstránenie Manželky 1.0 môže mať za následok poškodenie systémových zdrojov. Niektorí sa pokúšali inštalovať Priateľku 2.0 resp. Manželku 2.0, ale narazili na viac problémov, než v pôvodnom systéme. Iní skúšali spúšťať Priateľku 2.0 paralelne na pozadí. Bohužial, Manželka 1.0 detekuje prítomnosť Priateľky 2.0, čo zapríčini konflikty, s následným kolapsom systému. Jediná možnosť ako sa vyhnúť problémom je neinštalovať software Manželka, ale používať len Priateľku. Verzie Priateľka 1.0, 2.0, 3.0 atd. sú navzájom kompatibilné, dokonca sa môžu prevádzkovať aj paralelne. Teraz je už neskoro, môžete len varovať vašich známych. Ešte dodávame, aby ste si dali pozor na nedokumentovanú automatickú inštaláciu programu Svokra 6.4


Keywords (kľúčové slová):

12345678910
(hlasov: 5, priemer: 10,00 z 10)
Loading ... Loading ...

Pridať komentár

Tvoj e-mail nebude zobrazený. Povinné políčka sú označené hviezdičkou *.

*
*

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.